Tydzień czytania "Sportowcy czytają dzieciom"

W tygodniu czytelniczym "Sportowcy dzieciom" nasze przedszkole odwiedziło kilku sportowców. Pierwsza była p. Madej, babcia Poli, która jest wykładowcą akademickim na wydziale AWF. Jako druga czytała Hania z grupy starszaków. Hania jest cheerliderką w Akademii Cheerliders Warta Gorzów. Hania zeprezentowała swoje zdolności akrobatyczne oraz przyniosła swój pierwszy medal zdobyty na Przeglądzie Zespołów Cheerliders. W środę odwiedził nas Lew Lamprecht mistrz Polski i Europy w boksie tajskim. Lew trenuje w gorzowskim klubie Sporty walki. Oprócz przeczytania dzieciom książek opowiedział o swoich treningach i osiągnięciach. Zostawił nam również na pamiątkę jeden ze swoich medal, chociaż nie ma co ukrywać, że dzieciom bardziej podobał się puchar zdobyty na mistrzostwach Europy.