Konkurs literacko - plastyczny "HISTORIA KREDKĄ MALOWANA"

Na  lubuski konkurs literacko-plastycznym organizowany przez nasze przedszkole  wpłynęło 60 prac. Celem konkursu było rozwijanie kompetencji czytelniczych, upowszechnianie czytelnictwa wśród dzieci, wyzwolenie twórczej ekspresji i kreatywności, rozwijanie wrażliwości estetycznej oraz propagowanie Akcji Cała Polska Czyta Dzieciom. Zadanie konkursowe polegało na przeczytaniu przez nauczyciela - opowiadania, bajki, wiersza i zilustrowaniu go przez dziecko.  Jury pod przewodnictwem pani Danuty Łubińskiej – kierownika pracowni plastycznej gorzowskiego MDKu zadecydowało, że: W kategorii 3-4 latków: I miejsce - ZOSIA SUSZ z Przedszkole Elemelek w Gorzowie Wlkp.
II miejsce - KAJETAN JANKOWSKI Z NP „Wesoła Gromadka” w Gorzowie Wlkp.
III miejsce - JAN PAPIS PP nr 5 w Nowej Soli Wyróżnienie -MILENA SUCHECKA z PM „Bajka” w Witnicy W kategorii 5-6 latków: I miejsce - LENA PERSKA z PM nr 22 w Gorzowie Wlkp.
II miejsce - MARTYNA SADZYŃSKA z PM nr 1 w Gorzowie Wlkp.
III miejsce - NADIA JESIS Z PM nr7 w Gorzowie Wlkp. Wyróżnienie - KALINA KROSMAN Z PM nr7 w Gorzowie Wlkp.
Wyróżnienie - MAJA ROJEK z PM nr7 w Gorzowie Wlkp.
Wyróżnienie - ZUZANNA ABRAMEK z PG im. Misia Uszatka w Krzeszycach
Wyróżnienie - BORYS KAŹMIERSKI z PM nr 18 w Gorzowie Wlkp.
Wyróżnienie - FRANCISZEK KIMON z PM nr7 w Gorzowie Wlkp.  Gratulujemy!